Ach ten Owsiak!

Zachęcam do obejrzenia całości w wolnej chwili. Ostatnio, ze względu na to, że pojawia się sporo szumu co do uczciwości Fundacji WOŚP pojawia się sporo reklam: "Daj więcej..." Warto się zastanowić:

 

Gigantyczna łapówka za grunt 15 mln zł. Projekt "Saska".

 

posted by Terminator1965 on pt., 2015-12-04 12:06

Podróże kształcą. Zwłaszcza wtedy, gdy się spotyka ciekawych ludzi, którzy mają wiele ciekawych informacji. Tak było w czasie mojego kolejnego pobytu w Kielcach. Od pracowników korporacji developerskiej amerykańskich właścicieli Oaktree i PIMCO dowiedziałem się, że histeria jaka wybuchła i trwa po wyborach jest ogromna.

Lemingi na papierosie wypalanym przed budynkiem korpo codziennie utyskują na straszny PiS i że to wszystko jego wina. Wk..ni członkowie zarządu korpo drapią się po głowie jak tu przeżyć bez płacenia łapówek i bakszyszu najbliższe cztery lata, bo potem to już musi wrócić PO i złote czasy rządów oligarchów. Ogromnie liczą na to, że Grzegorz Schetyna wygra przywództwo w PO i po następnych wyborach, to właśnie on - wielki protegowany oligarchy Sołowowa, będzie wiernie służył swemu sponsorowi i dobroczyńcy.

Czytaj więcej...

Zgroza, co za wstyd! Polski minister, a myśli o polskich interesach! "Wyborcza" odpala salwę pod tytułem „WIELKI WSTYD”

Wstyd na całą Europę” ogłosiła Gazeta.pl przepisując kilka opinii potępiających kandydata na ministra ds. europejskich w nowym polskim rządzie, Konrada Szymańskiego za jego wypowiedź kwestionującą możliwość przyjęcia przez Polskę nakazanych jej przez Berlin i Brukselę tysięcy imigrantów.

Czytaj więcej...

Nawet nie wiesz, że od urodzenia jesteś niewolnikiem.

Rząd przy użyciu massmediów manipuluje nami nieustannie !!!

 

Noam Chomsky wyodrębnił dziesięć najważniejszych trików, które elity rządzące stosują aby nami sterować i trzymać na smyczy. Co ciekawe, technika zaprezentowana poniżej jest uniwersalna i sprawdza niemal we wszystkich krajach, niezależnie od koloru skóry, wyznania czy tradycji narodowych mieszkańców. Ja skupię się na naszym, polskim przykładzie.

Czytaj więcej...

Dzieci pierdoły. Hodujemy zombie, które nie wiedzą kim są i dokąd zmierzają

AS: Artykuł może kontrowersyjny, ale obawiam się, że dużo w nim prawdy...

 

Dzieci pierdoły. Hodujemy zombie, które nie wiedzą kim są i dokąd zmierzają

Dziecko

"Witam, czy wasze dzieci były na obozie harcerskim? Wszystko OK, tylko przerażają mnie te namioty w środku lasu. A co w sytuacji, jak jest burza?” – pyta Beata na internetowym forum pod hasłem „Obóz harcerski”. „Namioty namiotami. Moje dziecko zraziło się w zeszłym roku brakiem higieny. Syf, brud, kąpiele sporadyczne, wróciła totalnie brudna” – odpowiada jej Zofia. Tę bezradność rodziców i dzieci potęgują obecne przepisy. Rok temu sanepid chciał zamknąć obóz harcerski koło Ustki, bo nie było tam elektryczności. Dwa lata temu w Bieszczadach kazano organizatorom obozu survivalowego pociągnąć rurami wodę z ujęcia oddalonego o trzy kilometry. W sumie trudno się więc dziwić, że w styczniu tego roku wychowawca zimowiska koło Karpacza zorganizował zamiast ogniska „świecznisko” w świetlicy, bo na zewnątrz było minus 10 stopni i dzieciaki poskarżyły się rodzicom, że nie chcą marznąć, a ci zagrozili opiekunowi interwencją w kuratorium, jeśli nie odwoła „niebezpiecznej zabawy”.

 

Czytaj więcej...

Emigranci szturmują Europę

 

Długo zastanawiałem się, czy poruszyć tematykę emigracji z krajów Afryki Północnej do Europy? Temat ten bowiem, sam w sobie wyzwala mnóstwo skrajnych emocji. Z jednej strony, budzi się w nas naturalna empatia wobec osób szukających spokoju z dala od krajów ogarniętych konfliktem. Z drugiej strony, postawa wielu emigrantów sprawia, że budzi się w nas agresja.

Zanim rozłożymy temat na czynniki pierwsze, zastanówmy się – skąd napływają emigranci?

Czytaj więcej...

Jak zmienić agresora w ofiarę

Kibice węgierscy przed meczem z Rumunią pojawili się pod dworcem. Kilka osób pokazało sobie środkowe palce, padło kilka okrzyków i nagle…. zostali zaatakowani przez uchodźcę z dzieckiem „na barana”.

Co na to polskojęzyczne media? Jak zawsze na straży prawdy.

Czytaj więcej...

Źli Węgrzy

W naszych mediach, a nawet w BBC szedł przekaz jacy to Węgrzy niedobrzy. Pokazywano nawet zdjęcia węgierskiego policjanta pochylającego się z pałką nad kobietą na torach.

Czytaj więcej...

Granica z Austrią: wstrząsająca relacja Polaka

 

 

Granica z Austrią: wstrząsająca relacja Polaka z autokaru napadniętego przez imigrantów - niezalezna.pl

Czytaj więcej...

Były premier Australii do Muzułmanów: Jeśli wam się nie podoba, to wyjeżdżajcie!

Były premier Australii do Muzułmanów: Jeśli wam się nie podoba, to wyjeżdżajcie! - Jeśli wam się nie podoba w tym kraju, to wyjeżdżajcie. Muzułmanie, którzy żyją zgodnie z prawami muzułmańskiego (szariatu), zostaną wydaleni z Australii - zapowiedział ostro były premier Australii Kevin Rudd.

Były premier Australii, Kevin Rudd, wywołał burzę protestów ze strony muzułmanów, gdy powiedział, że popiera agencje wywiadowcze sprawdzające i śledzące to, co dzieje się w każdym z meczetów w kraju. Oto jedne z wypowiedzi Rudda:

Czytaj więcej...

Mocny, rzeczowy wpis przeciwko nielegalnym imigrantom, usunięty z dyskusji.

 

Mocny, rzeczowy wpis przeciwko nielegalnym imigrantom, usunięty z dyskusji. PRZECZYTAJ!Na stronie TAK dla uchodźców – NIE dla rasizmu i ksenofobii, głos w dyskusji zabrała Iwona L. Konieczna – blogerka i pisarka. Jej wpis błyskawicznie został udostępniony 600 razy, a potem… usunięty z grupy, jako niewygodny. Wpis nie był obraźliwy, tylko bardzo merytoryczny.

Czytaj więcej...

Mebelki

Mieliście kiedyś takie myśli, że w waszej kuchni czegoś brakuje, przydałaby się jakaś szafeczka?

Ponieważ ostatnio mam fazę "ZRÓB TO SAM" proponuję zapoznać się z możliwościami poniżej.

 

Czytaj więcej...